Відкриті сходи – завжди більше затишку, простору і світла ….

“Сходи дерев’яні” – сучасне поєднання контрасту кольору і форм …

“Дерев’яні сходи” – стильні і сучасні стилі, зі склом і накладками …

Головна

Сходи в будинку -

одне з важливих і досить складних інженерних конструкцій для будинку, квартири або офісу. Сходи на другий поверх, повинні бути зручними, грамотно спроектованими і звичайно ж одним з найкрасивіших, елементів в будинку. Ми пропонуємо вам сходи власного виробництва, вам не потрібно пере-купувати сходи з других рук або витрачати багато часу в пошуку підходящих і доступних сходів на другий поверх.

Відкриті сходи в будинку на металевому каркасі або модульні сходи

бувають на одному або двох косоурах. Сходи другого поверху цього типу - дуже зручні і компактні, сучасний дизайн цих сходів підійде в більшості випадків, для будинку, котеджу або офісу. Сучасний дизайн сходів, надає красу, зручність ходіння, компактність, зберігаючи багато світла в приміщенні. Використовується дерево для ступенів Бук, Ясень і Дуб. Термін виготовлення від 25 робочих днів. Монтаж без зварювання, від 2 до 7 днів, в залежності від складності робіт.

Сходи двукосоурні в лаку
і тоні.

Сходи однокосоурні, ступені
бук в лаку.

Сходи двукосоурні в лаку
і тоні.

Сходи однокосоурні в лаку і тоні
(контраст кольору)

Від 24 тис.грн

Сходи обшиті деревом

Дерев'яні сходи - більш красиві з натурального дерева. Виглядає завжди красиво, солідно і затишно. Можуть бути як в сучасному стилі так і в класичному. В основному обшивається металевий каркас сходів деревом, іноді обшивається бетонний каркас. Використовується дерево для ступенів Бук, Ясень і Дуб. Огородження сходів можуть бути дерев'яними, металевими або зі скла. Термін виготовлення від 30 робочих днів. Монтаж від 3 днів і більше, залежно від складності робіт.

Дерев'яні сходи, класичний
варіант.

Сходи обшиті деревом, ясен в
лаку і тоні.

Дерев'яні сходи обшиті  деревом,
дуб в тоні.

Бетонні сходи обшиті деревом, ясен в
тоні і лаку (контрастні кольори),
огорожа - скло.

Від 34 тис.грн

Сходи в невеликому міжповерховому отворі.

Це компактні сходи, призначені для невеликих просторів і невеликих отворів в стелі. Дуже часто ми стикаємося, коли потрібні сходи, але місце для сходів дуже невелике, це часто відбувається, коли йде перепланування будинку і потрібні сходи на другий поверх, але простір не передбачено. Для цього проектується і конструюєються компактні сходи «гусячий крок». Це конструктивне рішення, дозволяє розмістити сходи, в невеликому просторі в будинку. Термін виготовлення від 30 робочих днів.

Компактні сходи в невеликому пройомі "гусячий крок".

Компактні сходи в малому отворі, дерево бук в лаку.

Невеликі сходи з трикутними ступенями
і з протиковзкими накладками
з кавроліну.

Сходи компактні, ступені і огорожа з дерева, бук з поворотом.

Від 22 тис.грн

Вуличні сходи або сходи на вулицю.

Ці сходи виготовляються індивідуально, можливо з пандусами, для магазинів, офісів або приміщень. Металеві сходинки обшиваються як деревом так і виготовляються під плитку. Фарбуються такі каркаси в основному порошковою атмосферостійкою фарбою. Термін виготовлення від 20 робочих днів.

Сходи на вулиці, кування огорожі, сходи плитка.

Від 16 тис.грн

Металеві сходи або металеві каркаси сходів.

Виготовляються на виробництві, в основному з окремих вузлів. Грамотне проектування і конструювання металевого каркаса сходів, дозволяє практично завжди монтувати його, в будинку без зварювання. Термін виготовлення від 15 робочих днів. Монтаж від 1 дня і більше, в залежності від складності робіт.

Металеві сходи або металокаркас сходів для відкритих сходів для сходів обшитих деревом.

Від 16 тис.грн

Накладки на сходи

Накладки на сходинки - це необхідний аксесуар до домашніх сходах.
Коли виготовляють і монтують сходи в будинку, спочатку господарі насолоджуються прекрасним видом, дизайном, кольором ступенів своїх сходів.
Але проходить час і ступені приходять в непридатність, так само з часом лакофарбове покриття ступенів (лак) - небезпечно полірується і стає небезпечно слизьким настільки, що багато людей травмуються, пересуваючись по них.
Ми пропонуємо вам накладки на ступені з ковроліну, які можуть підійти, майже на кожні сходи. Протиковзкі накладки на ступені, ви можете придбати у нас, зателефонувавши нам або залишивши заявку нам на електронну пошту.